Харківський інститут кадрів управління

веде свою історію з 27 березня 1958 р., коли наказом Міністерства будівництва Української РСР з метою підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників, бригадирів, спеціалістів (інженерів) і керівного персоналу для будівельно-монтажного комплексу та промислових підприємств України було утворено спеціалізований навчальний заклад.

У 1994 році на базі цього спеціалізованого навчального закладу було сформовано Учбовий науково-виробничий центр «Укртехпрогрес» Центр «Укртехпрогрес»), який провадив освітню діяльність з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

2001 року Центр «Укртехпрогрес» було реорганізовано у Вищий навчальний заклад «Учбовий науково-виробничий центр “Укртехпрогрес», у складі якого продовжив освітні традиції Харківський інститут кадрів управління, здійснюючи підготовку фахівців.

У березні 2006 року Харківський інститут кадрів управління продовжив освітню діяльність як самостійна установа.

За роки існування такого навчального комплексу підготовлено, а також пройшли підвищення кваліфікації, перепідготовку та атестацію понад 200 тисяч осіб для різноманітних галузей економіки і сфер діяльності України та країн колишнього СРСР.

Педагогічний персонал інституту брав участь у стажуванні за програмою технічного сприяння розвитку країн СНД (TACIS), програмою менеджмент-центру de Baak підготовки менеджерів Нідерладської конфедерації працедавців VNO-NCW, програмою JICAP Британського державного фонду «Ноу-Хау», програмою «Бізнес та економікс» Коледжу Сент-Норберт (США). Також викладачі навчалися у рамках спільного українсько-британського освітнього проекту Thames Valley University (Велика Британія) за програмами «Бізнес адміністрування» та «Інформаційні системи в бізнесі».

Наші контакти

+38 (0572) 52-91-58; +38 (099) 688-05-38

E-mail: khimsinfo@gmail.com

61105, м. Харків, вул. Киргизька, 15